Witamy w niezależnym psarskim serwisie ;)

Strona którą właśnie odwiedzasz opisuje w sposób nieszablonowy naszą piękną miejscowość zlokalizowaną w sercu województwa śląskiego. Znajdziesz tutaj historię Psar, bardzo szczegółowy opis wartości przyrodniczych oraz krajobrazowych całej gminy Psary jak również wiele innych informacji, dużo zdjęć, artykułów, gminnego sportu, szeroko pojętej kultury zawsze związane z Naszą miejscowością...no, prawie zawsze ;)

Serwis działa dla Was od 2005 roku, nie jest komercyjny i nie jest też w żaden sposób zależny od polityki, władzy, samorządu itp.
Jeśli masz pomysł, zdjęcie, artykuł, cokolwiek... napisz szukamy osób do współtworzenia serwisu

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do częstych odwiedzin serwisu i profilu Facebook / Przemek Skrzypiec - redaktor serwisu
Antoni Piechniczek dla Iskry Psary

Antoni Piechniczek - legenda polskiej piłki nożnej - jedyny trener, który dwukrotnie wprowadził Reprezentacje Polski do piłkarskich Mistrzostw Świata, a w 1982 roku powtórzył osiągnięcie Kazimierza Górskiego zdobywając na mistrzostwach w Hiszpanii trzecie miejsce. Obecnie m.in. honorowy przewodniczący wojewódzkiego sztabu organizacyjnego Euro 2012.


Dziś w miłym geście dla piłkarzy ISKRY Psary podarował swój podpis na zdjęciu drużyny. Pamiątka jaką zostawił naszym chłopakom, będzie napewno przyjemnym akcentem na zakończenie sezonu. A w przyszłym... cóż, już obiecaliśmy Panu Antoniemu, że po takim spotkaniu i takim prezencie musi być lepiej !!!

 

komentarze [0]